Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Burnley

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Burnley zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Burnley miniguide

Autopůjčovna Burnley
Půjčovna Aut Burnley

Burnley je město v hrabství Lancashire v Anglii. Kraj se nachází na západním pobřeží severní Anglii, zatímco Burnley se nachází na východ od Lancashire. Řeky řeky Calder a řeka zde sblíží Brun, a to je asi 18 km do města Blackburn na západě. Je to cca. 35 km na Manchester, který se nachází jižně od Burnley.Populace se odhaduje na více než 70 000 (2007).

V 1200s Burnley dostal svolení, aby na trh a na konci 1700s město mělo značně rozšířil, protože jeho významnou roli v odvětví bavlny. Dnes, tam je několik historických budov ve městě, včetně středověkých Towneley Hall, která se nachází muzeum a galerie. Kromě místního pivovaru Moorhouse je od roku 1865, omezuje město s více festivalů, jako je Národní Burnley Blues Festival, který je jeden z národa je největší.

Nejbližší hlavní letiště je Leeds Bradford mezinárodní letiště, který se nachází asi 40 km mimo Burnley. Letiště nabízí spojení do mnoha různých zemí.