Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oxford

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oxford zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oxford miniguide

Autopůjčovna Oxford
Půjčovna Aut Oxford

Oxford je známý univerzita, která patří do hrabství Oxfordshire. Ve městě se nachází uprostřed v jižní části země. Tam je skoro 100 km do hlavního města Londýn, který se nachází v jihovýchodní, a řeky Temže a Cherwell protéká městem.Kromě toho, že univerzitní město, to je také turistické a průmyslové město. Oxford vyrostl kolem kláštera pro 700 a dnes je populace téměř 155 tisíc (2008).

Oxford je krásné město, ve znamení starých budov, jako jsou kostely a gotické budově univerzity. University of Oxford je nejstarší univerzita v angličtině-svět mluvení a byl založen v 1200s. Oxford nabízí mnoho zajímavých muzeí a tam jsou různé prohlídky města, včetně Ghost Ghost tour Bill Spectre Oxford stezky ve starém městě. Autoři JRR Tolkien a CS Lewis byli oba z Oxfordu.

Nejbližší letiště nabízí pravidelné lety, Londýn Heathrow, který se nachází cca. 70 km od Oxfordu.Jedná se o největší letiště ve Velké Británii.