Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ipswich

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ipswich zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ipswich miniguide

Autopůjčovna Ipswich
Půjčovna Aut Ipswich

Ipswich se nachází v jihovýchodní Anglii a je hlavním městem hrabství Suffolk.Město má dlouhou dobu důležitým přístavem a nachází se na řece Orwell, asi 20 km od řeky zásuvky v Severním moři. Ipswich se vyrábí výrobky z keramiky a vlny od 600, a v 1600s měl rozšířit port. Dnes počet obyvatel nad 140 000 (2008).

Koloritem v Ipswich dominují starých budov a většina pochází ze středověku. Manor Christchurch Mansion z roku 1548, a veřejné školy od 1400 jsou známé pamětihodnosti. Pro ty, kteří chtějí zažít typické anglické hospody, mnoho starých a ctihodných v Ipswichi, včetně Great White Horse jako Charles Dickens použité v jeho knize Pickwick doklady. Děti se mohou vyřádit v Kidz-království, zatímco dospělí navštívit jeden z města je mnoho muzeí.

Cestujících, kteří přijíždějí letadlem, se na útěk do Norwich mezinárodní letiště, umístil 65 km od Ipswich. Další možností je London Stansted Airport, která se nachází 67 km daleko.