Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Harare

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Harare zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Harare miniguide

Autopůjčovna Harare
Půjčovna Aut Harare – Foto: © Greenmnm69

Harare, dříve známý jako Salisbury, hlavní město jižní africké zemi Zimbabwe. Město má cca. 1,5 milionu obyvatel, a je také největší město země.

Harare bylo založeno jako pevnost v roce 1890 britští kolonisté pod vedením Cecila Rhodese. To je slavný pro jeho mnoho parků – kde je velká Národní botanická zahrada nejnavštěvovanější. Trochu mimo město je také krásný a nádherný národní park Mukuvisi The Woodlands.

Jinak, Národní galerie – s oběma stálé a dočasné výstavy – jmenoval mezi památky. Totéž platí pro muzea královny Viktorie. Také Národní archiv – se spoustou zajímavých dokladů o dějinách Zimbabwe – je populární turistickou destinací.

Harare má několik velkých nákupních center, kde je největší a jedinečná je Eastgate Center, což je docela středu města. Má klimatizační systém, který je zcela ekologické a „přirozené“ – pravděpodobně první svého druhu na světě. Další populární je nákupní středisko Mall Westgate.

Mezinárodní letiště Harare – který má jednu z nejdelších drah v Africe – se nachází 12 km jižně od města.