Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Punta Del Este

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Punta Del Este zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Punta Del Este miniguide

Autopůjčovna Punta Del Este
Půjčovna Aut Punta Del Este

Punta del Este – populárně známý jako je St Tropez Jižní Amerika – je exkluzivní, malé letovisko s téměř 10.000 obyvateli, které leží jižně od Uruguaye. V centru je zaměřena na poloostrov vyčnívající do Atlantského oceánu u špičky u ústí Rio de la Plata. Vzdálenost na západ do hlavního města Montevideo je 140 km.

Když na dovolenou turisté z celého světa konzumovat města během letních měsíců, což zvyšuje jeho populace asi na 150.000. Mezi zajímavosti, které můžete zažít, je Casapueblo – velký dům komplex umělec Carlos Páez Vilaró. Další zajímavosti jsou 45 metrů vysoké, centrálně umístěné věži – a idylický ostrov Gorriti mimo město.

Jako ještě stále láká nejvíce turistů do Punta del Este, je nádherné pláže lze nalézt zde. Se obklopují – téměř – město na všech stranách. Nejoblíbenější oblastí v pobřežních oblastech je Montoya Beach, Bikini Beach a pláž Manantiales. Také třeba zmínit La Barra, kde to je vhodné zejména pro windsurfing a rybaření.

Nejbližší mezinárodní letiště je zaneprázdněn Corbeta Capitán Carlos A. Curbelo mezinárodní letiště, které se nachází 19 km severozápadně od Punta del Este.