Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Charkov

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Charkov zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Charkov miniguide

Autopůjčovna Charkov
Půjčovna Aut Charkov

Charkov (Ukrajina: Kharkiv), je země je druhým největším městem s 1,5 milionu obyvatel (2007), který se nachází v severovýchodní Ukrajině. Město je správním střediskem provincie Charkov Oblast, a země je nejvýznamnějším průmyslovým a kulturním centrem. Navíc, město je důležitým dopravním uzlem.

Charkov byl založen v roce 1654 a nachází se na soutoku Kharkiv, Lopan a Údy setkat. Město je bohaté na architektonické památky a má několik zajímavých muzeí v oblasti historie, umění, přírodě a literatuře.

Staré město je turistická atrakce St Basil – katedrála z roku 1689, která je nejstarší steinbygingen v Charkově. K dispozici je také kostel Ozeryanskaya z roku 1896 v této oblasti.

Další hlavní turistickou atrakcí ve městě je 750 metrů dlouhá náměstí Svobody (Svoboda), náměstí s Leninem Monument a průmysl domů.

Jinak město nabízí dobré obchody a příjemné kavárny a restaurace. Charkov také ZOO a planetária – které jsou atrakce pro celou rodinu.

Města letiště – Charkov Osnova mezinárodní letiště – nachází 14 kilometrů jihovýchodně od centra města.