Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Visby

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Visby zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Visby miniguide

Autopůjčovna Visby
Půjčovna Aut Visby

Visby je jediné město na ostrově Gotland v Baltském moři – a tedy správním centrem kraje Gotland. Město má dlouhou historii, a to je odhadoval, že byl založen již kolem roku 900 nlKr. Později měl ústřední postavení v rámci německé Hanseatic ligy. Visby je cca. 22.500 obyvatel.

Existuje celá řada historických památek v Visby – a město je staré centrum (včetně asi 150 středověkých) seznamu světového dědictví UNESCO. Jednou z atrakcí jsou  Visby katedrála (S, aby katedrála Panny Marie) – katedrála od 1225Navíc, tam být ne méně než 14 od středověku v okolí města.

Také starý obvodový plášť z 1200s (3,5 km je zachována) je populární turistická atrakce. Jinak, Visby muzeum a krásný Bota Niska Trädgården zmínil.

Tam jsou trajekty do Visby jak z Oskarshamn a od Nynäshamn na švédské pevnině – a regionální letiště se nachází asi Visby Flygplats. 3.5 km severně od centra města.