Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vaxjo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vaxjo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vaxjo miniguide

Autopůjčovna Vaxjo
Půjčovna Aut Vaxjo – Foto: © Lars Aronsson

Vaxjo je město s přibližně. 60.000 obyvatel, se nachází v jižním Švédsku – krajina Småland.To je správní centrum v Kronoberg County. Växjö, který je obklopen jezery na všech stranách, včetně jen „nejzelenější město Evropy.“

Tam je několik zajímavých muzeí v Vaxjo – včetně Småland muzeum (švédský Sklářské muzeum), a Regementsmuseet Psykiatrihistoriska muzeum. Jinak Växjö katedrála významné atrakce. Nejstarší části jsou z období středověku, ale v průběhu roku 1800 – a 1900-století byl kostel přestavěn těžce. Je známý pro své dvě štíhlé, elegantní věž.

Z historických památek, jsou tam tři hrady v okolí města, z nichž všechny jsou velmi populární destinací: Kronoberg zřícenina hradu (nejstarší části z roku 1400 je) – se nachází na ostrově v Helgasjön, Bergkvara palác (1470 je) – 6 mil západně od centra města a mnohem mladší Tele Palace Borga (1800) jižně od města.

Regionální letiště Smaland letiště je cca. 5 km severozápadně od centra Vaxjo.