Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kristianstad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kristianstad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kristianstad miniguide

Autopůjčovna Kristianstad
Půjčovna Aut Kristianstad

Kristianstad (33.100 obyvatel v roce 2006) se nachází v jižním Švédsku, a je součástí Skåne kraj.Město je administrativním centrem obce Kristianstad, stejně jako obchodní a kulturní centrum pro celý region.

Kristianstad leží u jezera „Hammarsjön“ – cca. 20 km západně od Hanöbukten v Baltském moři. Části Kristianstad leží pod hladinou moře, a ve Švédsku je nejnižší bod (2,41 m pod hladinou moře) se nachází zde.

V srdci Kristianstad je dobré nakupovat s obchody a kavárnami a hlavní atrakci – „Heliga Trefaldighetskyrkan“ od 1628 – je také v centru města, přímo u Stora Torget.

Další turistickou atrakcí v regionu je Kristianstad muzeum – muzeum místní kulturu, historii, umění a filmu. K dispozici je také města železniční muzeum. Kromě toho, Stora Kronohuset z roku 1840 stojí za návštěvu, stejně jako bašta Konungen – 1700 obnovil století tvrz, jak to vypadalo, když jste Kristianstad byla tvrz.

Existují dobré koupání v Kristianstad, a to jak v hale i venku. Tivoli Gardens ve městě – který má obě hřiště, fugledam a kavárna také ubytuje vodní park Tivoli koupelna – atrakce pro celou rodinu.

Kristianstad letiště je 15 km jižně od centra města.