Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kiruna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kiruna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kiruna miniguide

Autopůjčovna Kiruna
Půjčovna Aut Kiruna

Kiruna (18 100 obyvatel v roce 2006) se nachází v severním Švédsku, a je součástí Norrbotten kraje.Město je typické hornické město, nacházející se mezi dvěma horami a Loussavaarra Kiirunavaara. Švédsko je nejvyšší hora – Kebnekaise (2104 m) – se nachází 85 km od Kiruna.

Po celý rok můžete získat prohlídka největších světových podzemí dolu železné rudy – Moje Info LKAB v Kiruně. Důl je stále v provozu, a jeden z hlavních zdrojů příjmu.

Kiruna má subarktické podnebí s těžkým sněhem a chladu v zimě – což je skvělý zimní středisko. Návštěva města v létě, můžete zažít půlnoční slunce.

17 km mimo město ICEHOTEL, která je jednou z nejznámějších památek Švédska. Zde nový led hotel je postaven každou zimu, která vítá hosty přes noc od prosince do dubna. Hotel disponuje dvěma restauracemi, a je známý pro jeho umělecké ledu interiéru.

Kiruna kostel z roku 1909 je také populární atrakce ve městě. Kostel je inspirován budovy Sami stan-jako, a získal několik ocenění za svou krásnou architekturu.

Es Range vesmírné středisko se nachází 45 km mimo město a raketové základny a zahájení návštěvnické centrum. Na místě je otevřena od července-srpna, a je hlavní turistická atrakce pro milovníky vesmíru.

Kiruna letiště je 9 km mimo centrum města a je nejsevernější letiště ve Švédsku.