Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mjölby

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mjölby zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mjölby miniguide

Autopůjčovna Mjölby
Půjčovna Aut Mjölby

Mjölby je malé město s 12.000 obyvateli, se nachází v Ostergotlands kraj – mezi mnohem větší město Linköping (34 km dále na východ) a Lake Vättern (33 km dále na západ).

V oblasti kolem města jsou četné historické památky, které jsou také mezi atrakcemi Mjölby nejnavštěvovanější. To zahrnuje dvě velké oblasti s hroby z doby železné – Kungshöga gravfält a Solberg gravfält.   Jinak, tam je mnoho přežívající runové kameny od Viking věku v okruhu 1 mil od centra.

19 km severozápadně od Mjölby – v sousedním městě Vadstena – je jedním z největších turistických atrakcí v této části Švédska : Vadstena Kloster.To bylo založeno v roce 1346 podle nejslavnější švédské poslední víkend – The heliga Birgitta. V roce 1386 to bylo používáno jako sídlo nově vznikající Birgittinerordenen. Každoročně se zde pouť s účastníky z mnoha zemí.

Jinak je to nádherné scenérie v okolí Mjölby – a trochu severozápadně od centra města, rekreační oblasti Skogssjöbadet – což je velmi oblíbenou destinací.

Nejbližší letiště je Linköping City Airport, která se nachází cca. 30 km západně od Mjölby.