Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mariestad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mariestad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mariestad miniguide

Autopůjčovna Mariestad
Půjčovna Aut Mariestad – Foto: © Wigulf

Mariestad (15.500 obyvatel v roce 2005) se nachází v jihozápadní části Švédska, a je součástí Västra Götaland County.Ve městě se nachází na největším jezerem Švédska, Vänern, a je známý pro své krásné souostroví s   mnoho ostrovů a ostrůvků.V letním období je zde velký lodní dopravu na jezeře Vänern, a krásné pláže.

Mariestad byla založena v roce 1583, a v Gamla Stan je jedním z nejlépe dochovaných městských center – s krásnými dřevěnými domy a katedrálou z roku 1593.

Centrálně umístěný v Mariestad Valbo muzea, které je jednou z turistických atrakcí města. Muzejní expozice, kde si návštěvníci mohou dozvědět o okresní a historii města,   od doby kamenné až do 1900s.V budově je také muzeum.

Jinak, výlet lodí na nádherný ostrov Brommö hlavní turistická atrakce. Ostrov je auto-free, ale to je populární pro turisty k pronájmu kol na trajektu přistání. Na severní straně ostrova, je krásné koupaliště „Stora Know Sand“. Další ostrov, který stojí za návštěvu v Vänern, Djuro – což je národní park s bohatou přírodu a divokou zvěř.

Mariestad i kulturních zařízení, včetně divadelních, koncertních sálů, galerií, a město má zajímavé obchody a venkovní trhy v létě.

Nejbližší letiště je letiště Örebro, který se nachází 111 km severně od Mariestad.