Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kristinehamn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kristinehamn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kristinehamn miniguide

Autopůjčovna Kristinehamn
Půjčovna Aut Kristinehamn

Kristinehamn (18.000 obyvatel v roce 2007) se nachází v centrálním Švédsku, a je součástí Värmland kraje.Město je správní centrum pro obec Kristinehamn, který se nachází až severovýchodní straně Švédska největší jezero Vänern.

Město má jeden z největších přístavů jezera, v létě tam jsou trajektové služby na některé z ostrovů – včetně Valon, kde jsou písečné pláže.

Populární atrakce je vzít jízdu lodí s jedinečnou lodí „Christine af Bro, která je typu Bojer, a je používán cestovního ruchu u jezera Vänern.

Kristinehamn Art Museum je také jeden z městských památek – muzeum moderního umění – výstava švédských a mezinárodních stavebních prací.Muzeum se nachází v krásném prostředí na Zvyky Beach Park Marie.

Dalším lákadlem je 15 metrů vysoká socha Picasso Strandudden 1965. Jedná se o monumentální sousoší manželky Jacqueline Picasso, a je jedním z největších soch Picasso na světě.

Nejbližší letiště je letiště Karlstad, který se nachází 58 km západně od Kristinehamn.