Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fagersta

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fagersta zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fagersta miniguide

Autopůjčovna Fagersta
Půjčovna Aut Fagersta

Fagersta je Västermanlands kraj ve středním Švédsku a má přibližně 11.000 obyvatel (2008).Město má od roku 1600 byl významným centrem produkce železa a oceli.

Fagersta má svěží scenérie a výborné možnosti pro rekreaci a outdoorové aktivity. Ve městě je množství obchodů a restaurací, galerií a vnitřní i venkovní bazén.

Největší turistickou atrakcí v Fagersta je Engel je použití – železo spotřeby 1600 – 1800, která je považována za předního světového průmyslu paměti, a je vypsán jako UNESCO svět místo dědictví.Zde si můžete prohlédnout přežívající stavby, chaty, chalupy, kovárna a úřady, a dozvědět se o tom, jak v té době pracoval a žil.

Také, Engel Oljefabrik od roku 1875 je jednou z památek města. To je nyní muzeum, a je označována jako „svět je nejstarší ropná rafinérie.“ Muzeum se nachází v Barron, zvané lidově „Oljeön“.

Dalším lákadlem v oblasti Västerfors hembygdsgård podle Ström Holm kanál, který také Västerfor Kyrka z roku 1827 se nachází.

Nejbližší letiště jsou Västerås letiště (74 km), Borlänge Airport (76 km) a Örebro Airport (146 km od Fagersta).