Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Arvika

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Arvika zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Arvika miniguide

Autopůjčovna Arvika
Půjčovna Aut Arvika

Arvika je malé město v západním Švédsku s 14.200 obyvateli (2007), a je součástí Värmland kraje.Ve městě se nachází na jezeře Glafsfjorden, které jsou spojeny s návyky (Švédsko je největší jezero) přes řeku Byälven.

Arvika je dobře známý pro jeho bohatý kulturní život, a má několik galerií a muzeí. Rack Městské muzeum je nejznámější – umění, které ukazuje práce z členů takzvaný „Rack Kolonie City“ (skupina švédských umělců, kteří se shromáždili v Arvika po přelomu století). Muzeum má výstava slavných děl a krásné sochy, a tam je také kavárna a muzejní obchod.

Dalším turistickým lákadlem je v Arvika Fordonsmuseet – výstava historických automobilů, motocyklů a přívěsů koně. Arvika je pěkný městský park v roce 1913 s fugledam, květinovými záhony a sochy.

Trochu mimo město je zároveň přírodní rezervací a několik pláží.

Arvika má několik výročních hudebních festivalech – v případě, Arvika festival je nejpopulárnější. Toto se koná každé léto a přitahuje mnoho turistů do města.

Nejbližší letiště je letiště Karlstad, který se nachází 62 km jihovýchodně od Arvika.