Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Novi Sad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Novi Sad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Novi Sad miniguide

Autopůjčovna Novi Sad
Půjčovna Aut Novi Sad

Novi Sad – s 210.000 obyvateli (370.000 v městské oblasti) je Srbsko je druhým největším městem.To je lokalizováno na severu země – Dunaje – a je hlavním městem autonomní oblasti Vojvodina. Tam Novi Sad je umístěn, tam byly osídlení od mladší doby kamenné – ale město dostalo jeho současný název a byprivilegier první v roce 1748.

Jedním z hlavních atrakcí města jsou Petrovaradin pevnost na pravém břehu Dunaje (kde je i muzeum). Jinak, Novi Sad, několik monumentálních kostelů, a krásná židovská synagoga. Kromě toho existuje řada zajímavých muzeí – včetně Vojvodina muzeum (s více než 400.000 objektů) a řada dobře navštívené uměleckých muzeí a galerií.

Novi Sad je také známý jako dějiště pro velké EXIT hudební festival v červenci každého roku, kde je možné slyšet mnoho mezinárodních kapely živě – v různých žánrech (rock, techno, hip-hop, reggae, atd.).

Není tam žádné letiště ve městě Novi Sad. Nejbližší je Nikola Tesla Mezinárodní letiště mimo hlavní město Bělehrad, ca. 70 km jihozápadně od města Novi Sad.