Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kraljevo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kraljevo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kraljevo miniguide

Autopůjčovna Kraljevo
Půjčovna Aut Kraljevo

Kraljevo (což znamená „král města“) se nachází v centrální Srbsko, v blízkosti řeky Ibar – a je správním centrem okresu Raška.Oba sever a jih města -, který má cca.120.000 obyvatel – je relativně vysoko v horách.

Trochu mimo Kraljevo jsou některé z oblastí, nejnavštěvovanější atrakcí. To zahrnuje 800-rok-starý srbské ortodoxní klášter Studenica (39 km jižně od města).   Také v blízkosti je pravidelné starého kláštera Zica (který také zahrnuje částečně obnoven byzantský kostel) a středověký hrad Maglič. Navíc, Národní muzeum, včetně zajímavé archeologické a etnologické sbírky, dobře-turistickou atrakcí v centru města.

Jinak, tam je krásné písčité pláže podél řeky na Kraljevo, kde je několik restaurací okouzlující přímo na břehu moře.

Kraljevo-Ladevci Letiště – bývalé vojenské letiště 15 km mimo centrum – již několik let v rámci rekonstrukce a je naplánován sloužit pro civilní letectví v roce 2010.