Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Singapur

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Singapur zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Singapur miniguide

Autopůjčovna Singapur
Půjčovna Aut Singapur

Singapur je malý republika na jižním cípu Malajský poloostrov (Malacca poloostrov), ve východní Asii. Plocha není větší než 693 km2. Je to ostrovní stát, který je z velké části skládá z velkého města Singapur (4,6 mill.innb. Roce 2009), což samozřejmě je také kapitál. Hospodářský rozvoj v posledních letech byl velmi silný, a země / město má populaci se obecně vysokou životní úrovní. Singapur má multikulturní cítit – a také čtyři oficiální jazyky: čínština, Malajský, Tamil a angličtinu.

Trochu mimo centrum, tam je několik přírodních rezervací, kde malé oblasti na ostrově původní tropický deštný les (včetně bažiny a mangrovové lesy) jsou zachovány.Klima je tropické a vlhké a teplé spravedlivě. Roční průměrná teplota je kolem 27 ° C. Singapuru Ostrov je relativně plochý, a nejvyšší bod – Bukit Timah – není nic víc než 163 m nad mořem.

Existuje celá řada turistických atrakcí v Singapuru. Mezi nejoblíbenější jsou zoo, kde jsou zvířata v jejich přirozeném prostředí, kde si můžete také jít na noční safari. Jinak, rekreační oblasti Sentosa zmínil, například zahrnuje několik velkých pláží.

Singapur má jeden z světa je nejzaměstnanější porty, a je v mnoha ohledech důležitým dopravním uzlem ve východní Asii. Hlavní letiště je mezinárodní letiště Changi je 5. největší letiště v Asii.

Půjčovna kol je k dispozici na několika místech v Singapuru přes Levnaautopujcovna.cz. Cena, kterou vidíte, je to, co si zaplatí a zahrnují veškeré letištní poplatky, neomezené kilometry a veškeré pojištění.

Autopůjčovna – destinace