Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Weiz

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Weiz zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Weiz miniguide

Weiz
Půjčovna Aut Weiz

Weiz se nachází v provincii Štýrska v Rakousku av roce 2006 populace byla měřena těsně nad 9000Ve městě se nachází daleko na východ, na krátkou vzdálenost v vnitrozemí, západně od hranice s Maďarskem. Protože jeho velikosti, může být obtížné vidět na mapě, ale to je najít uprostřed trojúhelníku tvořeného mezi Kapfenberg, Rakousko Hartberg a je druhé největší město Štýrský Hradec.

Nejslavnější atrakcí v Weiz je Weizbergkirche. To je krásný kostel, který je často líčen na pohlednicích z města. Dnešní kostel nahradil starý kostel v roce 1700, údajně z důvodu příliš málo světla. Starého kostela se již byly vzneseny před rokem 1100 a byla renovována a několikrát přestavován. Dalších krásných památkou je kostel Taborkirche a různé jeskyně.

Nejjednodušší způsob, jak stihnout letadlo do Weiz je přistát ve Štýrském Hradci. Na letišti je oficiální název je Štýrský Hradec-Flughafen Thalerhof a nachází se asi 30 km jihozápadně od Weiz.