Spoluúčast

Všechny nabídky zahrnují potřebné pojistné krytí (pojištění z odpovědnosti za škodu, omezení odpovědnosti za krádež vozidla a omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla). Může být však vymáhána spoluúčast. Např. spoluúčast znamená, že vy, kteří jste si pronajali auto, budete zodpovědní za první část výdajů (až do určité výše, většinou jsou strženy jako záloha při příjezdu) v případě, že bylo auto odcizeno, nebo pokud dojde k dopravní nehodě. Autopůjčovna pokryje zbývající náklady..

Úplné pojištění

Nabízíme úplné pojištění, které způsobí, že nebudete zodpovědní za spoluúčast, např. při odcizení vozidla či nehodě. Často se jedná o malý cenový rozdíl mezi normálním krytím a úplným pojištěním, proto doporučujeme komplexní balíček.

Pokud si chcete zvolit balíček úplného pojištění, zvolte si „Bez spoluúčasti“ v KROKU 2. Pokud v políčku  „Bez spoluúčasti“ nenajdete žádnou nabídku, stále máte ještě možnost si rezervovat úplné pojištění v KROKU 3. Toto pojistné krytí je poskytováno třetí stranou (světová asistence)..

Různé druhy pojištění

Pojištění z odpovědnosti za škodu – v každé zemi je stanovena minimální hranice pojistného krytí nezbytná k řízení auta. Toto kryje odpovědnost nájemce vozu za jakékoliv škody způsobené ostatním lidem a/nebo majetku. Většinou je toto pojistné krytí omezeno na 1 000 000 € a většinou je nutné platit spoluúčast do určité výše. Tuto částku můžete vidět, když kliknete na “Podmínky pronájmu“ KROK 2 u “Krytí/pojištění.

Omezení odpovědnosti za krádež vozidla – zmenšuje či vylučuje jakoukoliv zodpovědnost pronajímatele, pokud je auto zcizeno. Někdy s sebou může nést spoluúčast. Tuto částku uvidíte, když kliknete na “Podmínky pronájmu“ KROK 2 pod “Krytí/pojištění“.

Omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla – zmenšuje či vylučuje vaši finanční odpovědnost v případě, když se auto dostane do srážky. Omezení odpovědnosti za škodu způsobenou poškozením vozidla se omezuje na určitou částku a často jsou z něj vyjmuty okna, pneumatiky a odvlečení auta. Často se vyžaduje spoluúčast a výši částky je možné uvidět, když kliknete na “Podmínky pronájmu“ KROK 2 pod “Krytí/pojištění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.