Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kišinev

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kišinev zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kišinev miniguide

Autopůjčovna Kišinev
Půjčovna Aut Kišinev – Foto: © Bagriton

Kišiněv se nachází v Moldavsku a nachází se na řece Bic.Město je hlavním městem země a je největší oblast s populací, která byla naměřena na více než 590 000 v roce 2007. Včetně metropolitní oblast populace vzroste na více než 910 000 Jedná se o země, průmyslové a kulturní centrum a je bohatší než mnoho dalších měst v Moldavsku. Název pochází pravděpodobně z Kišiněva, slovo znamená zdroj, a že město bylo postaveno roku 1400 je.

Velké části města byla postavena v roce 1800, a dnes je stále možné vidět více z těchto krásných budov jako katedrála z roku 1836. Republikánská Botanická zahrada je botanická zahrada s více vybavení, včetně malé zoologické zahrady se zvířaty, jako jsou kozy a koně a restaurace. V muzeích Natural History Museum a Národní muzeum etnografie a přírodní historie, můžeme se lépe seznámit s městem a jeho kultura a historie.

Kišiněv Mezinárodní letiště se nachází asi 13 km mimo město.