Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Miškovec

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Miškovec zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Miškovec miniguide

Autopůjčovna Miškovec
Půjčovna Aut Miškovec

Miškovec se nachází v severovýchodní Maďarsku a je – s cca.180.000 obyvatel – v zemi je třetí největší město. Miškovec je také správní centrum v okrese Borsod-Abaúj-Zempléu – a je známo, v historických záznamech od 1100s. Miškovec se stal městem v roce 1365.

Miškovec má krásné centrum města, kde nejstarší budova je Avasi Protestantské církve od 1200s v gotickém slohu. Dokonce i řecká pravoslavná kostel Nejsvětější Trojice (od pozdní 1700), stojí za návštěvu, a to zejména proto, že má své vlastní liturgické muzeum, kde je jeden pokoj plný vzrušujících umění ikonou. Také, římsko-katolická barokní kostel Mindszent Templom (také od konce zmíněných 1700s.

Miškovec má také několik zajímavých muzeí umění prezentovat – kromě divadelního umění bylo hlavní prioritou ve městě. Palác hudby (Zenepalota) je základním kamenem kulturní život města. Je to monumentální stavba, která obsahuje i slavný hudební ústav a velký koncertní sál. Pokud ne, Miškovec Národní divadlo v klasické budově z doby kolem roku 1850 – zatímco známého loutkového divadla Csodamalom nachází ve staré divadelní budově v centru města.

Nejbližší hlavní letiště je mezinárodní letiště Košice, které leží 70 km severovýchodně od Miškovec.