Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Waterford

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Waterford zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Waterford miniguide

Waterford
Půjčovna Aut Waterford

Waterford je město 135 km jihozápadně od Dublinu. Většina města leží v jižní části řeky Suir. Waterford má populaci 46.000 (2006). Waterford je významný přístav na jižním pobřeží, a vývoz, včetně živočišné produkty.

Waterford je jedním z nejstarších měst v Irsku. Město je známé pro své křišťálově produktů a středověké historie. Na Waterford Crystal mohou návštěvníci vidět, jak křišťál zboží vyrobeno, a vidět håndblåsing. Katedrála se nachází v Waterford, v bývalé vikingské stránky Reginald věž. Tato budova je Irsko je nejstarší obecní budovy. To je pojmenované po zakladatel města, a má výstavu představující vodní Ford historii. Město má příjemnou atmosféru a nabízí více architektonických, uměleckých, historických a dalších památek.   Oblasti kolem Waterford nabízí dobré podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku a pozorování ptáků v ústí Blackwater. Existuje také několik pláží a rybářských vesnic na dosah ruky.

Waterford letiště je našel devět kilometrů jihovýchodně od Waterford.