Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Belfast

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Belfast zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Belfast miniguide

Belfast
Půjčovna Aut Belfast

Belfast se nachází v severovýchodní části Severního Irska, u ústí řeky Lagan.Belfast je hlavní město Severního Irska, a největší město země. 375.000 obyvatel žije ve městě, které leží na Irské moře a je obklopeno horami, jako je Černá Hora, Cavehill a Castlereagh Hills. Město je Irsko je nejlepší port.

Belfast Port je jedním z největších světových suchý dok v loděnici Harland and Wolff, který je také známo, že vyrábí lodi Titanic. Dva jeřáby, Samson a Goliáš jsou také známé památky. To znamená, že město nádivkou ústa byla založena v roce 1177 Dnes Belfast je výsledkem průmyslové revoluce, a není divu, že hlavní plátenictví i dnes.Viktoriánské a Edwardian budov, které univerzita královny z roku 1849 a 1860, Ulster Bank je mezi městských památek. Severní Irsko parlament se nachází v Stormont.To je také koncertní síň Waterfront a Odyssey Center.

Tam jsou dvě letiště v Belfastu: George Belfast City Airport, a Belfast International.