Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Portumna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Portumna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Portumna miniguide

Portumna
Půjčovna Aut Portumna

Portumna je město, které leží severně od Limerick a jiho-západně od Dublinu. To se nachází v hrabství Galway v Irsku, na hranici Tipperary.Město se nachází na západ od místa, kde se řeka Shannon stává Lough. Portumna má přibližně 2.000 obyvatel.

Portumna je slavný pro Portumna hradu, který byl dokončen v roce 1617. To bylo sídlo Burgofamilien více než 400 let. Na zámku se nachází v krásné oblasti s výhledem na Lough Derg, a je otevřený pro hosty během letní sezóny. 200 metrů od hradu Portumna Forest Park. V parku je několik jezer a turistických tras s dobrou pohledu. To je také klášter z roku 1500. Portumna Marina nabízí vynikající možnosti pro plavbu a rybaření turisty.   Město také má několik tenisových kurtů.

Galway letiště je cca. 53 km od Portumna.