Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Killarney

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Killarney zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Killarney miniguide

Killarney
Půjčovna Aut Killarney

Killarney je město v jihozápadním Irsku. Je umístěn na poloostrově v blízkosti poloostrova Iveragh poloostrov Dingle a Skellig Michael Island. Killarney Jezera Killarney se nachází na severní šířky v Killarney National Park. Cca. 30.000 obyvatel žijí v Killarney.

Killarney je jedním z největších turistických atrakcí v Irsku. V Killarney National Park je klášter, který byl založen v roce 600s St Finian. Národní park byl Irsko je první, a byl vytvořen v roce 1932. Zde jsou druhy živočichů, jako je jelen. Město a jeho okolí jsou doma k St Mary Cathedral, Ross hrad, Muckross Abbey, Torc vodopády a mezera Dunloe. Ross Castle pochází z 1500s, a je otevřený pro veřejnost. V roce 2007, Killarney vyhrál cenu pro nejlepší-chránil město.

Kerry letiště je kilometr severovýchodně od Killarney.