Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kilkenny

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kilkenny zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kilkenny miniguide

Kilkenny
Půjčovna Aut Kilkenny

Kilkenny se nachází na řece Nore v jiho-východním Irsku. Cca. 8.600 obyvatel, které žijí ve městě v provincii Leinster. Předměstí je domovem 22.000 v hrabství Kilkenny.

Kilkenny bylo sídlo králů Ossory. Král Pembroke založil hrad tady v 1200s, ale město nedostal městský status až 1609. Kilkenny je populární turistickou destinací.Pamětihodností města je katedrála sv CANICA od 1300s, St Marie kostel a zbytky Dominikánské kláštery a fransiske jako Black Abbey v parlamentu ulici. Klášter byl založen tady v 1225, byl jedním z prvních v Irsku Dominikánské kláštery. To má jeden z největších v Irsku vitráže oken. V dřívějších dobách bylo město obklopené obhajoba: Kilkenny městské hradby a bránil město. Zbytky tohoto současné době je možné vidět v Abbey Street.   Na rozdíl od historických hradů Kilkenny hrad, město má živou hudební scénu s Rhythm a Kořeny festivalu v květnu. Tam jsou také dobré možnosti pro golf a jízda na koni.

Kilkenny Letiště se nachází 25 mil severně od Kilkenny.