Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Seinäjoki

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Seinäjoki zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Seinäjoki miniguide

Autopůjčovna Seinäjoki
Půjčovna Aut Seinäjoki

Seinäjoki se nachází v západní části jižního Finska – konkrétně krajiny jižní Ostrobothnia, kde město je také administrativním centrem.Teprve v roce 1960 se Seinäjoki stav města, ale už v asi 150 let, měly městských sídel. Populace Seinäjoki je dnes – po sloučení obcí v roce 2009 – okolo 57.000.

Architektura Seinäjoki je většinou moderní, a ve Finsku je nejvíce slavný architekt – Alvar Aalto (1898-1976) – zanechal svou stopu na téměř všech městských veřejných budov. Aalto projekty jsou považovány za jeden z největších zajímavostí ve městě. To zahrnuje Aalto Centrum (6 budov, které tvoří kulturní a správní Seinäjokis „srdce“), kostel Lake Uden risti (s 1200 sedadly) – a radnice, knihovna a divadlo.

Seinäjoki Jinak známý jako velmi aktivní hudební město – a dvě populární akce přitahují mnoho turistů každé léto, a to tango festivalu Tangomarkkinat a rockový festival Provinssirock.

Seinåajoki Letiště Letiště se nachází u vesnice Ilmajoki, ca. 11 km jihovýchodně od města.