Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tampere

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tampere zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tampere miniguide

Autopůjčovna Tampere
Půjčovna Aut Tampere

Tampere (švédsky: Tampere), s jeho obyvateli 211.544 (2009), Finsko je druhé největší město.To se nachází v jihozápadní části země – a je správním střediskem krajiny Pirkanmaa (švédský: Birka země). Tampere byl založen švédský král Gustav III v roce 1779. Města švédské jméno (Tampere) pochází z jeho umístění na vodopád mezi jezery a Pyhäjärvi Näsijärvi.

Mezi nejoblíbenější atrakce je Tampere Art Museum v centru města. Pobočka tohoto, Moomin Valley (Muumilaakso) – na základě Tove Janssonová slavné dětské knihy.To se nachází v architektonicky zajímavé Hlavní knihovna Metso.

Jinak, zábavní park Särkänniemi uvedeno, kde se kromě různých jízd a horské dráhy najdete také planetárium, akvárium, delfinárium, zoo a muzeum umění.V parku je také Skandinávii nejvyšší věž – Näsinneula (168 m) – s restaurací na vrcholu.

Mezinárodní letiště Tampere-Pirkkala letiště se nachází 13 km jihozápadně od centra města.