Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jyväskylä

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jyväskylä zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jyväskylä miniguide

Autopůjčovna Jyväskylä
Půjčovna Aut Jyväskylä

Jyväskylä (128.000 obyvatel v roce 2008) leží v Mellersta Finsko – konkrétně středu jižní části země, na severním konci druhé největší jezero Finska – 120 km dlouhé Päijänne.Jednou z hlavních atrakcí Jyväskylä je výlet parníkem na Päijänne.

Jyväskylä se stal městem v roce 1837, tak to má jen málo ze staré architektury k zobrazení. Více později, funkcionalistických-jako stavby – navržené země svět-slavný architekt Alvar Aalto – je malebné.

Jinak, Jyväskylä znám především jako významný skoleby – kde nejznámější vzdělávací instituce je University of Jyväskylä, která má 7 fakult.

Město má také investuje do umění a kultury, a každé léto koná kulturní festival Jyväskylä, která je nejstarší letní festival ve Finsku.Řada dalších festivalů a událostí odehrávajících se zde.

Letiště Jyväskylä Letiště se nachází 20 kilometrů severně od centra města – v Prohlížet Koski. Můžete také najít Mellersta Finsko Let muzeum (Keski-Suomen ilmailmuseo).