Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Manila

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Manila zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Manila miniguide

Autopůjčovna Manila
Půjčovna Aut Manila

Manila je hlavním městem Filipín a nachází se na západním pobřeží ostrova Luzon.Město se nachází v blízkosti místa, kde řeka teče do Pasig Manila Bay čelí východním Čína moři na západě. Portu je nejdůležitější v zemi a představuje pro většinu exportů země. Město je druhým největším v zemi s populací více než 1,6 milionů uvnitř městských omezení (2007). V případě, že metropolitní region, jsou zahrnuty, číslo vzroste na téměř 11 mil. (2007).

Hodně z města byl zničen během 2. Druhá světová válka, Manila město bylo na světě, která utrpěla nejvíce škod po Varšavě v Polsku. Nicméně, stále jsou některé historické památky, z nichž nejznámější je intramuros, což znamená „do zdi“.

Intramuros je zeď datovat se od 1500s, a v rámci této existuje několik muzeí a dalších památek. Coconut palác je palác postavený v roce 1978 a muzeum, které patří motýlí zahradu.

Ninoy Aquino mezinárodní letiště se nachází přibližně 7 km od centra města Manily.