Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nadi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nadi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nadi miniguide

Autopůjčovna Nadi
Půjčovna Aut Nadi

Nadi je město ležící na západním pobřeží ostrova Viti Levu, které patří k Fidži a je největším ostrovem v souostroví.Fidži se nachází v Tichém oceánu, a Nadi se nachází na pobřeží čelí Austrálie, zatímco východní pobřeží čelí Latinská Amerika.Město bylo založeno v roce 1947, av roce 2007 bylo odhadnuto, že populace byla asi 40.000, což je město třetí největší na Fidži.

Nadi je vstupní branou do krásné ostrovy, a tam je mnoho hotelů ve všech cenových relacích z čeho vybírat. Jeden z nejznámějších atrakcí je barvitý Hinduistický chrám Sri Siva Subramaniya nachází na hlavní ulici. Toto je největší hinduistický chrám v jesetera polokouli. Nadi láká vás s několika plážemi, kde jsou restaurace a bary, a Wailoaloa Newtown Beach. Nadi Zahrada spící obr je krásná botanická zahrada s exotickými květinami a rostlinami.

Nadi Mezinárodní letiště je největším vzdušným přístavem v Fidži a je asi. 9 km od centra města.