Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pernava

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pernava zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pernava miniguide

Pernava
Půjčovna Aut Pernava

Pärnu je město v Estonsku je jiho-západní části hraničící zálivu Riga.V zátoce je jedna ze zátok, které patří k Baltskému moři nebo Baltského moře jako moře je také nazýván. Město je umístěné na řece Pärnu, v blízkosti místa, kde se řeka vlévá do Rižského zálivu. Pärnu byl založen v 1200s a byl významný přístav, obchodní a strategický bod na mnoho let. Toto je třetí největší finanční centrum v zemi a jeho populace je v současné době téměř 45 000 (2008).

Pärnu je považován za letní kapitál Estonsko díky své vynikající poloze. Město je moderní letovisko, které nabízí krásné pláže, hotely a restaurace. V létě jsou zde možnosti pro různé vodní sporty, rybaření a turistiku, zatímco v zimě je vyhrazena pro lyžování a psí spřežení. V centru je mnoho starých budov a památek, různých muzeí a zoologické zahrady.

Města Nejbližší letiště je letiště, které Pärnu se nachází cca. 4 km mimo centrum města. Je nabízen hlavně lety v rámci země.