Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hurghada

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hurghada zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hurghada miniguide

Autopůjčovna Hurghada
Půjčovna Aut Hurghada

Hurghada je resort se nachází ve východní části Egypta kolem Rudého moře na západním pobřeží.Jde o to, jak daleko od Káhiry je to na hranici mezi Egyptem a Súdánem. V roce 2008 se počet obyvatel cca. 95 000, ale je to teprve nedávno, že město se rozšířila. Dříve to byla malá rybářská vesnice, ale nyní žije v oblasti cestovního ruchu Hurghada.

Rudé moře má pěkný, teplý teplotu, což je snesitelný pro mnoho exotických ryb. Také, tam je několik korálových útesů a amatérské i profesionální cestovní zde pro šnorchlování a potápění, což je hlavní místo ve městě. Navíc, tam jsou příležitosti pro windsurfing, rybaření a slunění na pláži zvoucí. Hurghada je známý pro jeho noční život a je zde mnoho barů a nočních klubů z čeho vybírat. Mnoho z větších hotelů má vlastní pláž oblasti, přírodní zahrady a bazénu.¨

Mezinárodního letiště Hurghada má lety do Evropy i na domácím trhu. Letiště se nachází asi 5 km od centra města.