Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tucuman

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tucuman zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tucuman miniguide

Autopůjčovna Tucuman
Půjčovna Aut Tucuman

Tucumán je vlastně pojmenovaný San Miguel de Tucumán, a je hlavní město provincie se stejným názvem. Město a provincie se nachází v Argentině northwestern roh a město je největší v severní části země.V roce 2009 populace byla odhadována na téměř 530.000, a odhaduje se, že okolí přijde asi na století. 830 000. Toto dělá metropolitní oblast země je pátou největší plochu. Tucumán byl založen Španělskem v roce 1565.

Tucumán je město plné historie. Mimo jiné, Argentina prohlášení nezávislosti zde v roce 1816, ale nebyla oficiálně podepsána až do roku 1865 španělský. Budova Casa de la Independencia Historica je také nazýván Dům Tucumán v angličtině a je to místo, kde byla představena Deklarace nezávislosti. Dnes je i muzeum a památník.Město poskytuje mnoho dalších muzeí kromě mnoha svěžích parků.

Město je pojmenované letiště Teniente generál Benjamin Matienzo mezinárodní letiště a je umístěn cca. 12 km z města.