Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Plymouth

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Plymouth zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Plymouth miniguide

Autopůjčovna Plymouth
Půjčovna Aut Plymouth

Plymouth je pobřežní město se nachází v západní části Anglie a je součástí hrabství Devon.Město leží na jižním pobřeží a skokan do Plymouth zvuku, která vede do kanálu La Manche. Od roku 1914, Plymouth také sestával z měst Stonehouse a Devonport. Plymouth má významný přístav, kde je nastavena Royal Navy, způsobuje těžký bombardovat během 2 Druhá světová válka. V roce 2008 populace měří téměř 250 000

Port je důležité pro město, dokonce i pokud jde o cestovní ruch. Národní mořské akvárium, existuje více než 400 druhů, jako jsou žraloci a mořští koníci. Žijí ve velkých nádržích, které se podobají jejich přirozeném prostředí. Historickou loď „Mayflower“ plul jak s nákladem a pilgrimsfedrer z Plymouthu a mohou být zkušený v Plymouthu Mayflower výstavě. Divadlo královský je známý, aby se některé z nejslavnějších kousků, včetně Sound of Music.

To trvá 20 minut jízdy Plymouth městské letiště létající do mnoha částech Británie.