Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Norwich

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Norwich zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Norwich miniguide

Autopůjčovna Norwich
Půjčovna Aut Norwich

Norwich patří do hrabství Norfolk v regionu East Anglia. Město se nachází v jihovýchodní části Anglie a je to jen 30 km na východním pobřeží hraničí se Severním mořem.Norwich se nachází na řece Wensum, těsně nad místem, kde řeka se setká s Wensum řeky Yare která se vlévá do Severního moře. V 1000 byl Norwich země je druhým největším městem a nyní žije více než 130 000 obyvatel ve městě (2008).

Norwich dosáhne 1000 roky zpět v čase a historii co nabídnout. Ačkoli město utrpělo během 2 Druhá světová válka, to je ještě dobrý příklad středověkého města.Katedrála byla postavena v 1000 a části starého města stále stojí zeď. Norwich termíny také krásné a starobylé zahrady, stejně jako přírodní zábavní park Go Ape! Vysoká drátu Lesní dobrodružství. Děti se mohou vyřádit ve hře stodole je malou farmu nebo hrát země Aylsham Fun Stodola.

Na letiště je Norwich Mezinárodní letiště se nachází pouhých 5 km od centra města.