Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Leeds

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Leeds zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Leeds miniguide

Autopůjčovna Leeds
Půjčovna Aut Leeds

Město patří do kraje Leeds West Yorkshire a nachází se na sever v centrální Anglii. Leeds je rozbočovač pro obchod a dopravu, což je, protože město je spojeno s východní a západní přístavy země prostřednictvím kanálů a řek. Vzhledem k tomu, Leeds dostal nahoru v 1000, město bylo lídrem v textilním průmyslu. V roce 2008 bylo cca. 455 000 ve městě.

Leeds je moderní město s historií, která sahá daleko zpátky v čase. Pokud se chcete dozvědět něco o starých Leeds, tam je mnoho muzeí ve městě, včetně Leeds City Museum a Royal Armouries muzea. Nabízí prohlídky chrámu Newsam domu a statku od středověku, a panství kdysi patřil k Henrymu VIII. Leeds nabídne divadlo, balet a galerie kromě slavnosti jako Leeds Mezinárodní filmový festival a Leeds západních indických karneval.

Leeds Bradford mezinárodní letiště nabízí lety do včetně východní Evropy, Afriky a Blízkého východu. Letiště se nachází cca. 12 km mimo centrum města.