Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Exeter

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Exeter zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Exeter miniguide

Autopůjčovna Exeter
Půjčovna Aut Exeter

Exeter je město a hlavní město anglického hrabství Devon, který se nachází v jihozápadní Anglii. Ve městě se nachází na jihu, řeka Exe, která se vlévá do kanálu La Manche. V roce 2008 populace byla odhadována na více než 113 000 Exeter je starobylé město a protože objev je odhadoval, že tam byl pracovní komunita zde od roku 250 př.nl Kr.

Exeter je kulturní centrum, které má hodně co nabídnout, ale je to především historické město. Velké části starého města byla zničena během 2. Druhá světová válka, ale mnoho byl přestavěn v době poté. Nejznámější stavbou je krásná katedrála od 1200s. Městské zdi je také populární atrakce a je odvozen většinou od 800, ačkoli tam jsou také pozůstatky zdi římského města. Aktivity: Exeter City na filmový festival, letní festival a zábavního parku Great Adventure Park Crealy.

Exeter mezinárodní letiště se nachází asi 9 km mimo centrum města.