Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Coventry

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Coventry zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Coventry miniguide

Autopůjčovna Coventry
Půjčovna Aut Coventry

Coventry West Midlands kraj majetku, který je centrálně umístěný v jižní polovině Anglie. Coventry je. 100 km severozápadně od univerzitního města Oxford a více než 150 km severozápadně od hlavního města Londýna. Město je devátý největší v Anglii a jedenáctý největší ve Velké Británii, a populace byla měřena na téměř 310 000 v roce 2008.

Lady Godiva, kteří údajně nahý jel přes město, založil benediktinský klášter s manželem v roce 1043 Před branami tam vyvinul trh, který se vyvinul do města. Ve středověké Coventry bylo důležité město, protože textilní výroby, ale hodně starého města byla zničena během 2. Druhá světová válka. Moderní Coventry nabízí mnoho aktivit a slavností, včetně rodinných festival Godiva festival a Mezinárodní jazzový festival.

Po tom Coventry letiště měla být uzavřena v prosinci 2009, Birmingham mezinárodní letiště, nejbližší letiště. Birmingham mezinárodní letiště je cca. 15 km mimo Coventry a byl šestý nejzaměstnanější letiště ve V. Británii v roce 2007.