Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cardiff

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cardiff zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cardiff miniguide

Autopůjčovna Cardiff
Půjčovna Aut Cardiff

Cardiff je hlavním městem Walesu je země spojena s Británií a je lemován Anglie jižní polovina na východě.Kraji, že město patří, se nazývá jižní Glamorgan a na jihu Walesu. Cardiff se nachází daleko na jihu kraje a je největší město ve Walesu. V roce 2009 populace byla odhadována na více než 300 000 Město má důležitý uhelný průmysl a port.

Jeden z nejznámějších památek v Cardiffu, Cardiff je hradu. Římané cestovali alespoň dvě pevnosti na stejném místě, ale to je jen část ze základů poslední pevnost, která stále zůstává se základy dnešního zámku. Cardiff Bay je oblíbená jak strašit, protože z mnoha barů a restaurací, ale také kvůli aktivity, které probíhají na vodě.Cardiff Bay Návštěvnické centrum nabízí různé výstavy a má zvláštní tvar trubice.

Cardiff letiště je jediné letiště ve Walesu nabízí mezinárodní lety. Letiště se nachází asi 20 km západně od města.