Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bournemouth

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bournemouth zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bournemouth miniguide

Autopůjčovna Bournemouth
Půjčovna Aut Bournemouth

Bournemouth je město, které leží zcela na jihu Anglie. Město se nachází v kraji Dorset a sousedících kanál La Manche na jih. Bournemouth byla založena v roce 1810, av roce 2008 se počet obyvatel více než 160 000 Od poloviny roku 1800, město bylo populární plavecký a rekreační místo. Bournemouth žijí většinou v oblasti cestovního ruchu, protože klima je nejteplejší v Anglii a má nejvíce slunečných dní.

Je to mnohem více vidět a dělat v Bournemouth, než pozvat pláže a město je známé pro mnoho květinové zahrady a krásných hradů. Autor Mary Shelleyová je pohřben na hřbitově a město nabízí mnoho muzeí a aktivit. Celá rodina se může pobavit v Oceanarium, což je velké akvárium nebo hodinky Bournemouth z výše uvedeného ve velkém balonu.

Bournemouth Airport se nachází cca. 7 km mimo centrum města a v roce 2008 byl zařazen nejlepší letiště ve Velké Británii a třetí nejlepší na světě.