Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Middlesbrough

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Middlesbrough zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Middlesbrough miniguide

Autopůjčovna Middlesbrough
Půjčovna Aut Middlesbrough

Middlesbrough je město, které patří do anglické hrabství North Yorkshire. Městečko se nachází v blízkosti angličtina východním pobřeží na severu a je situován na jižním břehu řeky Tees. Je to jen 11 km k řece zásuvky v Severním moři a Middlesbrough začala růst v roce 1800, protože v přístavu a průmyslové činnosti. Před průmyslu dosáhl Middlesbrough v střední-19 století, tam bylo jen několik farem v oblasti. Dnes počet obyvatel nad 140 000 (2008).

Jak Middlesbrough byla založena v roce 1830, několik starých staveb ve městě. Jedné z budov z roku 1800, stará radnice a Ormesby Hall. Průzkumníka Kapitán James Cook byl z Middlesbrough, a proto existuje několik bodů zájmu o tohoto muže, včetně kapitána Cooka místo narození muzeum. Město také nabízí krásné parky s různými zařízeními, jako jsou Stewart Park, Pallister Park, navíc do nedalekého národního parku North York Moors.

Města Nejbližší letiště je letiště Durham Tees Valley se nachází asi 16 km mimo centrum města.